Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Siestrzanki - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

120 000 zł4 643 m² 25,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

!tylko U nas! Biuro Nieruchomości Północ oferuje działki o łącznej powierzchni 7 300 m2 w miejscowości Siestrzanki. W skład oferty wchodzą 3 działki: - 93/1 - działka rolno.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szkolna

Piątnica Poduchowna(Siestrzanki + 25 km)

299 900 zł1 230 m² 243,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Piątnica Poduchowna przy ul. Szkolnej. Idealna propozycja dla osób szukających gruntu pod dom lub działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Świdry-Dobrzyce

Świdry-Dobrzyce(Siestrzanki + 23 km)

40 000 zł3 312 m² 17,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

**świdry- dobrzyce***działka O powierchni 3312 m2**tylko 4 km od grabowa***tylko W dobrym domu*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej we wsi Świdry Dobrzyce gm. Grabowo woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Budy-Mikołajka(Siestrzanki + 19 km)

110 000 zł1 465 m² 75,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do potrzebnej infrastruktury? Te działki w miejscowości Budy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kraska

Drozdowo(Siestrzanki + 24 km)

143 000 zł1 437 m² 99,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przestrzeń pod Twój dom. Działki budowlane 1437m , 1441m , 1445m , 1449m , 1453m Drozdowo, ul. Kraska Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Drozdowo, gmina Piątnica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Budy-Mikołajka(Siestrzanki + 19 km)

75 000 zł903 m² 83,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Krzewo

Krzewo(Siestrzanki + 23 km)

79 000 zł1 400 m² 56,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka rekreacyjna w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Budy Czarnockie

Budy Czarnockie(Siestrzanki + 22 km)

64 800 zł810 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Budy Czarnockie gmina Piątnica o pow. 810 m2. Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Szóstaki

Szóstaki(Siestrzanki + 4 km)

75 000 zł18 800 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna oznaczona numerem 127 o powierzchni 1,8763 ha podłożona na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego. Kontakt: maciej Woronowicz   Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Piątnica Włościańska(Siestrzanki + 25 km)

250 000 zł999 m² 250,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie panuje spokój, a jednocześnie masz szybki dostęp do miasta i wszystkich niezbędnych udogodnień? Te działki w Piątnicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jeziorko

Jeziorko(Siestrzanki + 20 km)

91 800 zł1 020 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Jeziorko, gmina Piątnica o pow. 1020 m2 (nr działki 386/24). Na teren na którym położona jest działka wydana została decyzja o warunkach.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij